Vyhledat

Bavlněné modré ložní povlečení s jemným vzorováním - luxusní povlečení vyrobené z bavlny nejvyšší kvality, silná a hustá vazba, 100% bavlna, příjemný na dotek, originální design a zářivé barvy, zapínání na zip, tolerance rozměrů +/- 3%

Popis produktu

Bavlněné ložní povlečení s jemným vzorováním v modré barvě je luxusním a kvalitním doplňkem pro váš spánek. Tento produkt je vyroben z nejvyšší kvality silné a husté bavlny, která je příjemná na dotek a zaručuje vám pohodlný spánek.

Originální design a zářivé barvy

Toto povlečení je nejen praktické, ale také krásné. Jeho originální design a zářivé barvy okamžitě ozdobí váš interiér a dodají mu živost a eleganci.

Snadné zapínání a přesné rozměry

Zapínání na zip zajišťuje jednoduchou manipulaci a snadné udržování povlečení v čistotě. Navíc, povlečení je vyrobeno s přesnými rozměry, které se drží tolerance +/- 3%. To znamená, že si můžete být jisti, že bude perfektně padnout na vaše lůžko.

Kompletní sada pro vaše pohodlí

Tato sada povlečení obsahuje 3 části, a to jedno povlečení o rozměru 160 cm x 200 cm a dva polštářky o rozměru 70 cm x 80 cm. Díky této sestavě získáte kompletní vybavení pro vaše lůžko a dokonalý spánek.

Užijte si pohodlí a krásu s tímto bavlněným modrým ložním povlečením s jemným vzorováním. Objednejte si ho ještě dnes a vychutnejte si dokonalý spánek každou noc!

Biano.cz

Bavlněné modré povlečení 3 části 160x200 + 2x 70x80

730 Kč

Do obchodu

Parametry

Barva Modrá
Rozměr 3 části
Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaká je kvalita materiálu tohoto povlečení?

Povlečení je vyrobeno z bavlny nejvyšší kvality s hustou vazbou, což zajišťuje jeho pevnost a odolnost.

Jaké jsou rozměry tohoto povlečení?

Povlečení je ve velikosti 160 cmx200 cm pro jednu přikrývku a 70 cmx80 cm pro dvě polštáře.

Jaké jsou zkušenosti uživatelů s tímto povlečením?

Uživatelé jsou s tímto povlečením velmi spokojeni díky jeho příjemnému materiálu, originálnímu designu a zářivým barvám.

Bavlněný modrý s elegantním vzorováním 3-dílné ložní povlečení: 1ks 160 cmx200 + 2ks 70 cmx80

4.1

735 Kč 730 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty